Over ons

Hieronder treft u een overzicht van onze medewerkers.

Dalton KC Medewerkers

Robin Oort
Onderwijs assistent


Casper van Kalleveen
Adjunct directeur


Martijn Jansen
Onderwijs assistent


Amber Hulsker
Leraarondersteuner


Amber Bongers
Leraarondersteuner


Jennifer van Wijk
Jennifer van Wijk
Leerkracht groep 8B


Jelle Spelt
Jelle Spelt
Groepsleerkracht groep 4A & 4B


Radhana Harhangi
Radhana Harhangi
Groepsleerkracht groep 4B


Sandra Uding-Kuijpers
Sandra Uding-Kuijpers
Onderwijs ondersteuner


Dick van der Schrier
Dick van der Schrier
Administratief medewerker/ ICT coördinator


Emel Tas
Emel Tas
Groepsleerkracht groep 2A


Alexandra de Wit
Alexandra de Wit
Intern begeleider


Marja Schoumans
Marja Schoumans
Groepsleerkracht groep 6A & 8A


Esmeralda Massa
Esmeralda Massa
Directeur


Henny van der Meer
Henny van der Meer
Intern begeleider


Marjolijn Dijkers-Kuijpers
Marjolijn Dijkers-Kuijpers
Onderwijs ondersteuner


Mohamed Koubia
Mohamed Koubia
Conciërge


Daniëlle Schouten-Oosterveer
Vakleerkracht


Cynthia Mondria
Cynthia Mondria
Vakleerkracht


Annelies Kerstens
Annelies Kerstens
Groepsleerkracht groep 1A


Sebastiaan Abrams
Sebastiaan Abrams
Groepsleerkracht groep 7A


Fatima Talidi
Fatima Talidi
Groepsleerkracht groep 8A


Carina de Haan
Carina de Haan
Groepsleerkracht groep 8B


Trudy Fokma
Trudy Fokma
Groepsleerkracht groep 6B


Helma Sekeris
Helma Sekeris
Groepsleerkracht groep 4A


Sander Boef
Sander Boef
Groepsleerkracht groep 5A


Saskia Frishert
Saskia Frishert
Groepsleerkracht groep 6A


Linda de Trinthamer-Kleijn
Linda de Trinthamer-Kleijn
Groepsleerkracht groep 2B


Anouk van der Meijden
Anouk van der Meijden
Groepsleerkracht groep 3B


Lianne van der Harst
Lianne van der Harst
Groepsleerkracht groep 1A


Wendy van Doezum
Wendy van Doezum
Groepsleerkracht groep 3A


Jenny van Leer
Jenny van Leer
Groepsleerkracht groep 3A & 5A & 6A & 7A


Rita Puttkammer-Potgieter
Rita Puttkammer-Potgieter
Groepsleerkracht groep 3B


Monica von Grumbkow
Monica von Grumbkow
Groepsleerkracht groep 2A


Sandra Scholte-Valkenhoff
Sandra Scholte-Valkenhoff
Groepsleerkracht groep 1B


Triodus Medewerkers

Lale Tokmak-Yilmaz
Lale Tokmak-Yilmaz
Groep Jolly's werkdagen ma en vrijdag


Davey Lieshout
Davey Lieshout
BSO werkdagen ma, di, wo en do. soms ook op vr.


Ikrame Haryouli
BSO werkdagen di, do en vrijdag


Nathalie Schmit
Waarnemend locatiemanager


Esther Sluiter
Esther Sluiter
Adjunct Leidinggevende


Angela Bongers
Angela Bongers
Groep Jolly's werkdagen ma, di, do en vr. Extra taak BHV tijdelijk werkzaam op een andere vestiging op maandag en vrijdag.


Andrea Veloz-Alcantara
Andrea Veloz-Alcantara
Groep Jolly's werkdagen ma, di, wo en do.


Anja Klaui-Toet
Anja Klaui-Toet
Groep Jolly's werkdagen di, wo en do.


Desiree v.d Berg
Desiree v.d Berg
Groep Jumpers werkdagen ma, di en do.


Judith Blok
Judith Blok
Groep Jumpers werkdagen di, wo en vr. extra taak hoofd BHV


Danique Smid
Danique Smid
Groep Jumpers werkdagen ma, di, do en vrijdag


Rukiye Yavuz
Rukiye Yavuz
Groep Daltons werkdagen wo, do en vr


Danielle Kamerbeek
Danielle Kamerbeek
Groep Daltons werkdagen ma, di, do en vr


Diana Damsma
Groep Daltons werkdagen ma, di en vr


Jongleren Medewerkers

Sercan Yilmaz
Pedagogisch medewerker groep C en D


Chaymae el Masoudi
Pedagogisch medewerker groep A en B


Laura in’t Veen
Laura in 't Veen
Pedagogisch coach


Kim Berkhout
Kim Berkhout
Pedagogisch medewerker groep C


Ayse Purcen
Ayse Purcen
Pedagogisch medewerker groep C


Farida
Farida
Pedagogisch medewerker groep A en B


Gamze
Pedagogisch medewerker groep A en B


Deze website maakt gebruik van cookies om website verkeer te analyseren. Lees verder

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten